Diskusní téma: Diskuze

Datum: 04.07.2012

Vložil: Kiki

Titulek: doprava

zdar pánové ,ja a tessy by jsme svami strašně radi jeli na tu pohodu ale nemame se tam jak dostat tak kdyby ste mel nekdo misto v aute tak se my ozvete ju diky moooc

Odpovědět

—————

Datum: 03.07.2012

Vložil: tessy

Titulek: sumava

chlapci uz se nam to blizi doufam ze si to uzijem a zapijem nas uspech v 6te lize :D

Odpovědět

—————

Datum: 30.06.2012

Vložil: Renda

Titulek: Pohoda

Pro ty co nevědí kde ten turnájek je tak připomínám, že je to vesnice v Českym Lese ,,Hora sv. Václava´´ je te kousek od Domažlic a Horšovskýho Týna. Jinak mam ještě 2 volný místa v penzionu pro ty co nechtějí pod stan. Byl bych celkem rád kdyby se obsadili, když už jsou zamluvený. TAk čus v pátek budu se těšit. Jo PS: byl jsem u doktora stim kolenem tak mi to obstříkl zatim to nebolý, tak doufám že to přežije i ten turnaj. Kladl mi na srdce abych ted 6 tejdnů nehrál fotbal.

Odpovědět

—————

Datum: 25.06.2012

Vložil: Mr.Edie

Titulek: Poděkování

Zdarec borci. Chci poděkovat všem kdo dorazili na poslední zápas, protože to bylo poctivě odkopaný, ještě jednou díky a klobouk. Na to co jsme hráli je ten výsledek dost krutej. Teď už jenom zapomenout na tuhle smolnou sezonu a hurááá na 6tku :-)
A musím poděkovat i zbytku týmu za celou sezonu.

Odpovědět

—————

Datum: 25.06.2012

Vložil: Kiki

Titulek: Re: Poděkování

Souhlasim s ediem a připojuju se, hrát poslední zápas v 5 v poli a bez střidaní je smutný ale my se nemusime za nic stydet zápas jsme odřeli po zadku a nebyt těch hloubej gólů mohli jsme udělat i dobrej výsledek ale nevadi sezona je za námi šumava před námi tak hrr na nííííí.

Odpovědět

—————

Datum: 22.06.2012

Vložil: Kiki

Titulek: vše nej

Rendo vše nej nej nej chlapaku

Odpovědět

—————

Datum: 21.06.2012

Vložil: Horys

Titulek: nej hráč

Hele a nejlepší hráč já volim Maroše, ale každopádně Kiki musí taky něco dostat, fakt toho pro nás dělá spoustu.
Jinak borci, je třeba zase začít nosit příspěvky na tu další sezónu, přihláška už je odeslaná.
Myslim si, že by jsme mohli vybírat tak 500,- na každýho, jednak musíme přispět na našeho suprovýho rozhodčího Kikiho a pak mě napadlo, že ze zbytku můžem nechat udělat třeba trička aby jsme měli na vystřídání. Ale nechávám to tady k diskuzi. Min. musíme od každýho vybrat 400,-

Odpovědět

—————

Datum: 21.06.2012

Vložil: Horys

Titulek: repre

tak jak to vidíte dneska večer na Euru, kdo postoupí?

Odpovědět

—————

Datum: 17.06.2012

Vložil: Kiki

Titulek: vše nej

Vše nej nej nej nej ty naš kapitane

Odpovědět

—————

Datum: 21.06.2012

Vložil: Horys

Titulek: Re: vše nej

Čauky, dík za přání....
Super, že si se rozhodnul takhle Tessy, jinak by si mě fakt naštval...:/ příští sezóna bude jenom samá nula :D.
Jo a dneska posílám přihlášku na svazm, doufám že jste všichni proč a už se těšíte na tu 6 ...

Odpovědět

—————

Datum: 13.06.2012

Vložil: Maros a Jaro

Titulek: nej hráč

Tessy je nej
myslim si, ze by sme mali ocenit aj Kikiho za vsetko co robi pre tym.

Odpovědět

—————

Datum: 13.06.2012

Vložil: tessy

Titulek: Re: nej hráč

s tim souhlasim ze kiki by mel dostat taky nejakou cenu :)

Odpovědět

—————

Datum: 17.06.2012

Vložil: Kiki

Titulek: ja

Borci ste hodni ale ja nic nechci delam to pro nas to je to co mě těší chci aby sme fungovali to je pro mě duležity

Odpovědět

—————

Datum: 13.06.2012

Vložil: tessy

Titulek: neodchazim

Zdarec tyme rozhodl sem se ze svama zustanu i na dale ste dobrej tym :P

Odpovědět

—————

Datum: 13.06.2012

Vložil: Kiki

Titulek: Re: neodchazim

To jsme radi ty k nam patřiš a my ti slibujem že zlepšíme obranu ju

Odpovědět

—————